O Firmie

Jesteśmy liderem kompleksowej obsługi dostaw w zakresie armatury i stali kwasoodpornej, dedykowanej m.in. przemysłowi spożywczemu, kosmetycznemu i farmaceutycznemu.
W naszym asortymencie znajdziesz więcej niż tradycyjne elementy walcowane, takie jak rury, profile, pręty i blachy. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnej armatury, obejmującej kolana, trójniki, złącza oraz zaawansowane zawory. Nasza specjalizacja koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań skrojonych pod procesy higieniczne. Dostarczamy produkty marki Alfa Laval, m.in. pompy, zawory, głowice i turbiny myjące, wymienniki ciepła, a także kompleksowe narzędzia do obsługi zbiorników.

Jesteśmy nie tylko dostawcą, lecz również partnerem oferującym kompleksową obsługę. Świadczymy usługi szlifowania elementów stalowych o różnych rozmiarach i z różnych materiałów. Dzięki nowoczesnym urządzeniom szlifierskim i zaawansowanej technologii pracy, zapewniamy precyzyjne wykończenie powierzchni obrabianego materiału.

Naszą misją jest optymalny dobór elementów instalacji produkcyjnych, takich jak pompy, zawory, wymienniki ciepła oraz części zamiennych, aby dostarczyć klientom instalacje o określonej wydajności i efektywności, korzystnej zarówno dla klienta, jak i środowiska naturalnego.

Jesteśmy nie tylko jedynym w Polsce Master Dystrybutorem Alfa Laval, ale również częścią grupy Rubix – największego w Europie dostawcy towarów, produktów, usług i rozwiązań w zakresie konserwacji przemysłowej, napraw i remontów. Dzięki tej strategicznej przynależności, PePe ma dostęp do szerokiego spektrum zasobów, co umożliwia nam jeszcze lepsze dostosowanie się do Twoich indywidualnych potrzeb i zapewnia profesjonalizm na najwyższym poziomie.


Magazyn Pepe armatura

Samochody PePe